Potter's Academy

Καλώς ηρθατε στον πιο μαγικό κόσμο-εκεί που η μαγεία υπάρχει μόνο για όσους πιστεύουν σε αυτήν. Καλώς ήρθατε στο Potter's Academy!

ΦόρουμΠόρταλΗμερολόγιοΕικονοθήκηΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Καλώς ήρθατε στο Potter's Academy!
Εάν χρειαστείτε βοήθεια επικοινωνήστε με έναν Διαχειριστή.
Κυκλοφόρησε το trailer της ταινίας "Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2"!Πηγαίνετε στα Χαριποτερικά νέα και απολαύστε το!
Οι σχολές Beauxbatons και Durmstrang άνοιξαν και περιμένουν νέους μαθητές! Όποιος θέλει να ενταχθεί σε μία από τις δύο σχολές ας επικοινωνήσει με την Andromeda Black μέσω pm.
Ψάχνουμε καταστηματάρχες για τα μαγαζιά στη Διαγώνιο Αλέα.Όποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει με τον Aberforth Dumbledore.

Μοιραστείτε | 

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aberforth Dumbledore
Deputy Minister
Deputy Minister

Αριθμός μηνυμάτων : 1007
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011

Magical Character
Hogwarts House: Ravenclaw Ravenclaw
Αναφορά αίματος: Half-Blood

ΔημοσίευσηΘέμα: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Δευ Απρ 18, 2011 12:45 am

Λοιπόν,κατ'αρχας θα ήθελα να πω πως το τόπικ το έκανα Global Announcement ώστε να το βλέπετε όλοι σε όποια Δημ. Συζήτηση κι αν βρίσκεστε...

Κατά 2ον,θα ήθελα να πω πως εγώ κι ο Ανδρέας δεν είμαστε 2 διαφορετικά στρατόπεδα,όπως νομίζουν μερικοί και παίρνουν ο μέρος ενός από τους 2 μας,αλλά είμαστε 1 στρατόπεδο,όπως όλοι σε αυτό το φόρουμ,απλώς υπάρχουν 2 πράγματα που μου τη σπάνε πάνω του:1.αλλάζει κάθε λεπτό νικ,2.για οτιδήποτε γίνετι κατηγορεί εμένα,ακόμα κι αν δεν φταίω,δλδ χωρίς να το ψάξει...Να σημειώσω πως παρόλο που αυτή τη στιγμή λείπει,επικοινώνησα μαζί του και γνωρίζει για τη δημιουργία του τόπικ και για όλο το περιεχόμενό του...

Κατά 3ον,επειδή το φόρουμ τον τελευταίο καιρό εχει γίνει χάλια,θα ήθελα όλοι όσοι ενδιαφέρονται πραγματικά,να πουν εδώ τα παράπονά τους και να προτείνουν λύση.Τα παράπονα και οι προτάσεις μπορούν να αφορούν από το τόπικ καλωσορίσματος,μέχρι τη δομή και τα μέλη της ΟΔΣ και παρακαλώ πολύ να μην διαγραφεί το τόπικ για να γίνει το φόρουμ καλύτερο και σε αυτό να μην έχουν συμβάλλει 1-2 άντμινς,αλλά όσο το δυνατόν περισσότερα μέλη γίνεται...

Ελπίζω να πάρει φωτιά αυτό το τόπικ και παρακαλώ πολύ όχι σπαμ...

...has led to this:

Έχει επεξεργασθεί από τον/την The Kingdom of Erised στις Πεμ Απρ 21, 2011 3:48 am, 3 φορές συνολικά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://harryland.forum-gratuito.net
~Sadness out of nowhere~
Unspeakable
Unspeakable

Αριθμός μηνυμάτων : 605
Ημερομηνία εγγραφής : 17/04/2011

Magical Character
Αναφορά αίματος: Mudblood

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Δευ Απρ 18, 2011 12:52 am

Αχου πολυ καλη ιδεα...

Εγω ηθελα να πω πωςθα εεεπρεπε να ελατωθει το σπαμ... γιατι αν και ειμαι μολις μια μερα σε αυτο το φορουμ εχω παρατηρισει ορισμενα μελη που σπαμαρουν συνεχεια...
Κι απλως ν υπαρχει μια πιο εντονη τιμωριαμετα την 3η προιδοποιηση... οχι και αλλη προιδοποιηση

Σπόιλερ:

You are Gothic...

You are deep,
emotional and mysterious
Sad music makes me cry
and spread my black eye
makeup on my face
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Aberforth Dumbledore
Deputy Minister
Deputy Minister

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Δευ Απρ 18, 2011 1:21 am

^Η πρότασή σου είναι πολύ καλή και θα συζητηθεί από το τημ,αν και μάλλον (σίγουρα δλδ) θα εφαρμοστεί...

Τώρα θέλω να συμπληρώσω και κάτι που ίσως να μην καταλάβατε...Εδώ δεν κάνετε μόνο προτάσεις σαν αυτή της Μαντώς.Μπορείτε να πείτε τα παράπονα σας για όλο το φόρουμ.Και θα σας δώσω μερικά βασικά θέματα για τα οποία χρειαζόμαστε τη γνώμη όλων των μελών:

α)Δομή των διαχειριστών (τώρα έχουμε έναν Wizarding World Leader,3 Schools' Headmasters και έναν Auror [χρυσούχο]).Αλλά επειδή δεν θέλω να κάνω αλλαγές μόνος μου θα μπορούσατε όλοι να προτείνετε μια ιδέα...

β)Δομή του Index

γ)Κουμπιά του φόρουμ (Index,Portal,Profile,M-Quote,New Topic etc.)

δ)Αρχική HTML σελίδα (θέλει μια ανανέωση,am I right?)

ε)Πέρα από τη δομή των Admins χρειαζόμαστε και ωραία χρώματα για τα usergroup τους

στ)Magical Identity

Και πέρα από ιδέες,είπαμε,μπορείτε να εκφράσετε τα παράπονά σας και να μας βρείτε και λύσεις...

...has led to this:

Andromeda Black
Head of D.I.M.C.
Head of D.I.M.C.

Αριθμός μηνυμάτων : 821
Ημερομηνία εγγραφής : 01/04/2011

Magical Character
Hogwarts House: Gryffindor Gryffindor
Αναφορά αίματος: Pureblood

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Δευ Απρ 18, 2011 1:59 am

Για αρχή θα μιλήσω μόνο για το α που είπες. ^

Γιατί ο Αντρέας είναι σε μία κατηγορία μόνος του? Γιατί μας αλλάζει συνέχεια βαθμούς και χρώμα χωρίς να ρωτάει κανεναν..? Γιατί οι 2 αντμιν να έχουν ξεχωριστό χρώμα ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ενώ οι αλλοί 3 που είμαστε διευθυντές σχολών και θα έπρεπε ίσως να ξεχωρίζουμε είμαστε όλοι σε μία κατηγορία...?

Λοιπόν, ή όλοι οι άντμιν θα έχουν ένα χρώμα ή ο καθένας ξεχωριστό.

Ασε που ήταν πολύ καλύτερα όταν υπήρχαν ρανκ Durmstrangs Headmaster και Beauxbatons Ηeadmistress!!!
Κάθε σχολή είναι διαφορετική, γιατί εμείς να έχουμε όλοι ίδιο χρώμα και ο Αντρέας ξεχωριστό?

Και αλλάξτε επιτέλους το ρανκ του "Leader of the Wizarding World " ή πως είναι τέλος πάντων, είναι άπειρα εγωιστικό!!!

Όσο για αυτό που λέει η Μαντώ για το σπαμ, αυτό γίνεται επειδή οι μοντ μας δεν κάνουν τίποτα.

Την δουλειά του μοντ την κάνουμε εγώ και ο Χρήστος αν το έχετε προσέξει, και κάνουμε ότι μπορούμε.
Χτες το βράδυ ειδικά κάναμε πολύ δουλειά γιατί είχε μαζευτεί πολύ σπαμ.

Σπόιλερ:

~Sadness out of nowhere~
Unspeakable
Unspeakable

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Δευ Απρ 18, 2011 2:10 am

Παντως οντως αυτο με τα χροματα ειναι λιγο αδικο το παρατηρισα κι εγω :'(

You are Gothic...

You are deep,
emotional and mysterious
Sad music makes me cry
and spread my black eye
makeup on my face
mR.Geo
Εβδομοετής
Εβδομοετής

Αριθμός μηνυμάτων : 374
Ημερομηνία εγγραφής : 18/04/2011

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Δευ Απρ 18, 2011 2:20 am

Μπορώ να πω τη γνώμη μου;;;
Andromeda Black
Head of D.I.M.C.
Head of D.I.M.C.

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Δευ Απρ 18, 2011 2:31 am

Φυσικά και μπορείς να πεις την γνώμη σου! Wide Smile

Γι'αυτό κάναμε αυτό το τόπικ, για να ακούσουμε την γνώμη των μελών για το φόρουμ μας ώστε να βελτιωθεί! Wide Smile

Σπόιλερ:

mR.Geo
Εβδομοετής
Εβδομοετής

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Δευ Απρ 18, 2011 2:35 am

Συμφωνώ στο να έχουν όλοι οι admin ίδιο χρώμα (αλλα ούτε ο καθένας το δικό του) και σε αυτό που είπε η Μαντώ με τις προειδοποιήσεις, που μάλλον το εμπνεύστηκε από το δικό μου φόρουμ και θα ήθελα να το δω να πραγματοποιειήται και σε άλλο!
Αλλά μπερδεύω ποιοι είναι admin και τι όλοι οι άλλοι! Μπορείτε να μου πείτε χρώμα και βαθμίδα;
Α! και για το πρώτο ποστ: μπορούμε να βάλουμε κάποιο όριο στις αλλαγές νικ!! Smile Αυτά Smile
Sirius Black
Head of D.M.L.E.
Head of D.M.L.E.

Αριθμός μηνυμάτων : 669

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Δευ Απρ 18, 2011 2:36 am

Andromeda Black έγραψε:
Για αρχή θα μιλήσω μόνο για το α που είπες. ^

Γιατί ο Αντρέας είναι σε μία κατηγορία μόνος του? Γιατί μας αλλάζει συνέχεια βαθμούς και χρώμα χωρίς να ρωτάει κανεναν..? Γιατί οι 2 αντμιν να έχουν ξεχωριστό χρώμα ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ ενώ οι αλλοί 3 που είμαστε διευθυντές σχολών και θα έπρεπε ίσως να ξεχωρίζουμε είμαστε όλοι σε μία κατηγορία...?

Λοιπόν, ή όλοι οι άντμιν θα έχουν ένα χρώμα ή ο καθένας ξεχωριστό.

Ασε που ήταν πολύ καλύτερα όταν υπήρχαν ρανκ Durmstrangs Headmaster και Beauxbatons Ηeadmistress!!!
Κάθε σχολή είναι διαφορετική, γιατί εμείς να έχουμε όλοι ίδιο χρώμα και ο Αντρέας ξεχωριστό?

Και αλλάξτε επιτέλους το ρανκ του "Leader of the Wizarding World " ή πως είναι τέλος πάντων, είναι άπειρα εγωιστικό!!!

Όσο για αυτό που λέει η Μαντώ για το σπαμ, αυτό γίνεται επειδή οι μοντ μας δεν κάνουν τίποτα.

Την δουλειά του μοντ την κάνουμε εγώ και ο Χρήστος αν το έχετε προσέξει, και κάνουμε ότι μπορούμε.
Χτες το βράδυ ειδικά κάναμε πολύ δουλειά γιατί είχε μαζευτεί πολύ σπαμ.

Τα ιδια ακριβως θα ελεγα!!!

Φυσικα και μπορεις να πεις την αποψη σου...

I solemnly swear that i am up to no good!!!

Proud to be Andromeda's husband♥️

Proud to be in Gryffindor!!!
Andromeda Black
Head of D.I.M.C.
Head of D.I.M.C.

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Δευ Απρ 18, 2011 2:47 am

mR.Geo έγραψε:
Συμφωνώ στο να έχουν όλοι οι admin ίδιο χρώμα (αλλα ούτε ο καθένας το δικό του) και σε αυτό που είπε η Μαντώ με τις προειδοποιήσεις, που μάλλον το εμπνεύστηκε από το δικό μου φόρουμ και θα ήθελα να το δω να πραγματοποιειήται και σε άλλο!
Αλλά μπερδεύω ποιοι είναι admin και τι όλοι οι άλλοι! Μπορείτε να μου πείτε χρώμα και βαθμίδα;
Α! και για το πρώτο ποστ: μπορούμε να βάλουμε κάποιο όριο στις αλλαγές νικ!! Smile Αυτά Smile

[Wizarding World Leader ] [ Schools' for Magic Headmasters ] [ Auror ] = αντμινς

[ Unspeakables ] = μοντς

Για το όριο στις αλλαγές νικ έχεις απόλυτο δίκιο και πρέπει να υλοποιηθεί, και φυσικά να ισχύει και για τους αντμιν..

Σπόιλερ:

mR.Geo
Εβδομοετής
Εβδομοετής

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Δευ Απρ 18, 2011 2:50 am

Εννοείτε αυτό!!!

Και γιατί έχουν όλοι διαφορετικό όνομα και χρώμα;;;
Andromeda Black
Head of D.I.M.C.
Head of D.I.M.C.

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Δευ Απρ 18, 2011 2:53 am

Γιατί ο Αντρέας (ο κόκκινος Fool ) θέλει να έχει διαφορετικό χρώμα απο όλους τους άλλους, και οι άλλοι 3 αντμιν είναι ταυτόχρονα και διευθυντές των σχολών...Ε και έπρεπε να μπει κάπου και ο Sirius Black που είναι και αυτός αντμιν οπότε έχει και αυτός άλλο χρώμα... =/

Σπόιλερ:

~Sadness out of nowhere~
Unspeakable
Unspeakable

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Δευ Απρ 18, 2011 2:55 am

Α μα αυτο δεν ειναι μεγαλο μπερδεμα?

Εγω τουλαχιστον μπερδευτηκα

Εννοω πιο σωστο δεν θα ταν μονο οι διευθυντες να χουν διαφορετικο χρωμμα απλως για καλυτερη αισθητικη?

You are Gothic...

You are deep,
emotional and mysterious
Sad music makes me cry
and spread my black eye
makeup on my face
Sirius Black
Head of D.M.L.E.
Head of D.M.L.E.

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Δευ Απρ 18, 2011 2:57 am

Αφτο θα ηταν το πιο σωστο..Ο διευθυντης Νταρμστραγκ και η διευθυντρια Μπομπατον και οι αλλοι αντμιν να εχουν ιδιο χρωμα..

mR.Geo
Εβδομοετής
Εβδομοετής

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Δευ Απρ 18, 2011 2:58 am

Συμφωνώ, μου θυμίζει ένα άλλο φόρουμ, βέβαια ;ρ αλλά και πάλι! καθίστε οι άντμιν καιο βρείτε συμβιβαστική λύση!
Admins- τάδε χρώμα, mods-τάδε, prefects- τάδε!
Αν κάποιος admin θέλει να κάνει μια αλλαγή να την προτείνει στην ομάδα και εκείνη αν συμφωνήσει να γίνει! Αλλιώς αυτό δεν είναι team, είναι: "είμαι στην ομαδά και κάνω ό,τι θέλω"!
Aberforth Dumbledore
Deputy Minister
Deputy Minister

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Δευ Απρ 18, 2011 3:02 am

Τώρα όμως που θα γίνουν 4 οι admins σκέφτομαι να γίνει ο Ανδρέας Διευθυντής Χόγκουαρτς,εγώ και η Γωγώ να παραμείνουμε διευθυντές των σχολών μας και ο Χρήστος Super Moderator,που δεν θα είναι τίποτε άλλο από έναν απλό admin Fool ο οποίος θα έχει την αρμοδιότητα να είναι υπεύθυνος των mods.Εγώ,η Γωγώ και ο Ανδρέας θα έχουμε 1 κοινό χρώμα (και μάλλον σκούρο κόκκινο) ενώ αναγκαστικά ο Χρήστος θα έχει ξεχωριστό (όποιο επιλέξει).

Και μιας και συζητάμε όλοι εδώ θας ρωτήσω κάτι...Επειδή φτιάχνω banner για το φόρουμ,θέλω να σας ρωτήσω ποιο μήνυμα προτιμάτε να βάλω στο κάτω μέρος:

a.Where magic reborns from its ash.
b.Where magic meets fantasy.
c.Κάποιο άλλο; (αναφέρετε ποιο)

...has led to this:

Andromeda Black
Head of D.I.M.C.
Head of D.I.M.C.

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Δευ Απρ 18, 2011 3:04 am

Sirius Black έγραψε:
Αφτο θα ηταν το πιο σωστο..Ο διευθυντης Νταρμστραγκ και η διευθυντρια Μπομπατον και οι αλλοι αντμιν να εχουν ιδιο χρωμα..

Έτσι ήταν αλλα τα άλλαξαν χωρίς να μας ρωτήσουν!

Το πρόβλημα είναι ότι κάποιος μας αλλάζει συνέχεια βαθμούς και χρώματα χωρίς καμία προειδοποίηση και τώρα έχουμε γίνει μπάχαλο...

Είναι βλάκεία να έχουμε 3 χρώματα για τους αντμιν... -.-

Σπόιλερ:

mR.Geo
Εβδομοετής
Εβδομοετής

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Δευ Απρ 18, 2011 3:09 am

The Kingdom of Erised έγραψε:
Τώρα όμως που θα γίνουν 4 οι admins σκέφτομαι να γίνει ο Ανδρέας Διευθυντής Χόγκουαρτς,εγώ και η Γωγώ να παραμείνουμε διευθυντές των σχολών μας και ο Χρήστος Super Moderator,που δεν θα είναι τίποτε άλλο από έναν απλό admin ο οποίος θα έχει την αρμοδιότητα να είναι υπεύθυνος των mods.Εγώ,η Γωγώ και ο Ανδρέας θα έχουμε 1 κοινό χρώμα (και μάλλον σκούρο κόκκινο) ενώ αναγκαστικά ο Χρήστος θα έχει ξεχωριστό (όποιο επιλέξει).

Και μιας και συζητάμε όλοι εδώ θας ρωτήσω κάτι...Επειδή φτιάχνω banner για το φόρουμ,θέλω να σας ρωτήσω ποιο μήνυμα προτιμάτε να βάλω στο κάτω μέρος:

Where the magic begins?
Sirius Black
Head of D.M.L.E.
Head of D.M.L.E.

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Δευ Απρ 18, 2011 3:10 am

Τώρα όμως που θα γίνουν 4 οι admins σκέφτομαι να γίνει ο Ανδρέας Διευθυντής Χόγκουαρτς,εγώ και η Γωγώ να παραμείνουμε διευθυντές των σχολών μας και ο Χρήστος Super Moderator,που δεν θα είναι τίποτε άλλο από έναν απλό admin ο οποίος θα έχει την αρμοδιότητα να είναι υπεύθυνος των mods.Εγώ,η Γωγώ και ο Ανδρέας θα έχουμε 1 κοινό χρώμα (και μάλλον σκούρο κόκκινο) ενώ αναγκαστικά ο Χρήστος θα έχει ξεχωριστό (όποιο επιλέξει).

Eγω πιστευω οτι το super moderator δεν πρεπει να χρησιμοποιηθει επειδη ισως θεωρηθει κλεμμενο απο ενα αλλο φορουμ...

Aberforth Dumbledore
Deputy Minister
Deputy Minister

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Δευ Απρ 18, 2011 3:14 am

Βασικά και ο ίδιος ο Ανδρέας,όταν του έκανα παρατήρηση για το ότι αλλάζει συνέχεια χρώμα και όνομα στο usergroup που είναι μόνο αυτός,μου είπε ότι δεν το αλλάζει αυτός,αλλά κάποιος άλλος...Εγώ πάντως 2 φορές άλλαξα τα χρώματα μόλις έβαλα τον καθένα σε ξεχωριστό usergroup.Η μία ήταν όταν δημιούργησα τα usergroups και η άλλη όταν είδα ότι τα χρώματα είχαν αλλάξει και τα ξαναέκανα όπως τα είχα στην αρχή...Και για το Super Mod δν λέω,θα θεωρηθεί κλεμμένο,αλλά τι να κάνουμε;Τι να σε κάνουμε εσένα;Χρυσούχος δν γίνεται γιατί θα υπάρξει και επάγγελμα στο μέλλον,να έχεις ξεχωριστό χρώμα ενώ θα είσαι Head of DMLE π.χ.Εκτός και αν έχουμε όλοι οι αντμιν το ίδιο χρώμα αλλά το κατάλληλο ρανκ.Τότε μάλιστα.Αλλά θα πρέπει να βρούμε μία κοινή ονομασία και όχι Schools' Headmasters.Και δείτε όλο το προηγούμενο ποστ μου.Για το banner τι λέτε;

...has led to this:

mR.Geo
Εβδομοετής
Εβδομοετής

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Δευ Απρ 18, 2011 3:16 am

Sirius Black έγραψε:

Eγω πιστευω οτι το super moderator δεν πρεπει να χρησιμοποιηθει επειδη ισως θεωρηθει κλεμμενο απο ενα αλλο φορουμ...
Διαφονώ και Συμφωνώ!
Διαφωνώ, διότι δεν είναι μόνο αυτό το άλλο φόρουμ που έχει super mods, συμφωνώ διότι είναι λίγα μέλη και για super Wide Smile
Sirius Black
Head of D.M.L.E.
Head of D.M.L.E.

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Δευ Απρ 18, 2011 3:20 am

Ας ειμαστε οπως ειπε πανω ο Ραφαηλ οι αντμιν...Ειναι οτι καλυτερο μπορουμε να βρουμε τωρα...

Οσο για τα μπανερ προτιμω το δευτερο..

Andromeda Black
Head of D.I.M.C.
Head of D.I.M.C.

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Δευ Απρ 18, 2011 3:20 am

Για μπάννερ μου αρέσει το β.

Λέτε να έχουμε όλοι οι αντμιν ίδιο χρώμα αλλά άλλο ρανκ...? Ισως βέβαια δεν θα είναι πολύ καλό οπτικά... :/

Σπόιλερ:

mR.Geo
Εβδομοετής
Εβδομοετής

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Δευ Απρ 18, 2011 3:27 am

Μιας κι έφαγαμια σπανακόπιτα, λέω να πω κι εγώ ;ρ
Γιατί δεν είστε όλοι στο ιδιο χρώμα "headmasters" και σε icon rank να είναι ο καθένς το διό του;;;
~Sadness out of nowhere~
Unspeakable
Unspeakable

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Δευ Απρ 18, 2011 4:29 am

Για φραση λεω και εγω το β

Βασικα γιατι δεν ειστε ολοι οι αντμινς το ιδιο χρωμμα, και απλως ο καθε ενας να εχει το δικο του διαφορετικο ρανκ? Dude

You are Gothic...

You are deep,
emotional and mysterious
Sad music makes me cry
and spread my black eye
makeup on my face

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 5Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Potter's Academy :: Forbidden Corridor :: Καταπακτή και Παγίδα του Σατανά-
Μετάβαση σε: