Potter's Academy

Καλώς ηρθατε στον πιο μαγικό κόσμο-εκεί που η μαγεία υπάρχει μόνο για όσους πιστεύουν σε αυτήν. Καλώς ήρθατε στο Potter's Academy!

ΦόρουμΠόρταλΗμερολόγιοΕικονοθήκηΑναζήτησηΚατάλογος ΜελώνΕγγραφήΣύνδεση
Καλώς ήρθατε στο Potter's Academy!
Εάν χρειαστείτε βοήθεια επικοινωνήστε με έναν Διαχειριστή.
Κυκλοφόρησε το trailer της ταινίας "Harry Potter and the Deathly Hallows Part 2"!Πηγαίνετε στα Χαριποτερικά νέα και απολαύστε το!
Οι σχολές Beauxbatons και Durmstrang άνοιξαν και περιμένουν νέους μαθητές! Όποιος θέλει να ενταχθεί σε μία από τις δύο σχολές ας επικοινωνήσει με την Andromeda Black μέσω pm.
Ψάχνουμε καταστηματάρχες για τα μαγαζιά στη Διαγώνιο Αλέα.Όποιος ενδιαφέρεται ας επικοινωνήσει με τον Aberforth Dumbledore.

Μοιραστείτε | 

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Aberforth Dumbledore
Deputy Minister
Deputy Minister

Αριθμός μηνυμάτων : 1007
Ημερομηνία εγγραφής : 16/02/2011

Magical Character
Hogwarts House: Ravenclaw Ravenclaw
Αναφορά αίματος: Half-Blood

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Τρι Απρ 19, 2011 1:04 am

Εντωμεταξύ,μου αρέσει το ότι υποτίθεται πως πρέπει να έχω σαν 1η προταιρεότητα τη σχολή μου,κι όμως δεν έχω κάνει τπτ στην ουσία,επειδή κατά τη γνώμη μου (μιας και έχω τον ιδρυτικό και ξέρω 2 πράγματα παραπάνω τόσο καιρό που επεξεργάζομαι τον ΠΔ) έχω σαν 1η προτεραιότητα την όλη διαχείρηση του φόρουμ και τη λύση των προβλημάτων.Δηλαδή δεν είναι άδικο για εμένα να είμαι διευθυντής Ντάρμτστρανγκ;Ο Ανδρέας όλη την ώρα μου τη λέει που η σχολή μου είναι άδεια,αλλά εγώ πρέπει και να λύσω τα προβλήματα που προκύπτουν σε όλο το φόρουμ,και να οργανώσω κάποια στιγμή το τημ,και να φτιάξω ρανκ για όλους,και να αλλάξω το εικονίδιο του νεαρού μάγου και όλα αυτά μαζί με πολλά άλλα.Ο Ανδρέας μου πρότεινε μία καινούρια σύνθεση για το τημ.Να είμαστε εμείς οι 2 Ministry's Highest Ofiicials (το Wizarding World Leaders δεν το δέχτηκα) η Γωγώ να κρατήσει το Μπομπατόν και ο Χρήστος ή ο Αλέξης να πάρουν το Νντάρμστρανγκ...Βέβαια εγώ και ο Ανδρέας θα έχουμε το ίδιο χρώμα,όπως και η Γωγω με τον διευθυντή του Ντάρμστρανγκ...Το θέμα είναι ότι ο Αλέξης δν θέλει να γίνει μοντ αλλά να παραμείνει άντμιν.Πείτε μου τώρα τι να κάνω.Εγώ 5 άντμιν δν δέχομαι σε αυτό το στάδιο.

...has led to this:

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών http://harryland.forum-gratuito.net
Sirius Black
Head of D.M.L.E.
Head of D.M.L.E.

Αριθμός μηνυμάτων : 669
Ημερομηνία εγγραφής : 01/04/2011

Magical Character
Hogwarts House: Gryffindor Gryffindor
Αναφορά αίματος: Pureblood

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Τρι Απρ 19, 2011 1:18 am

Ειπαμε να κανουμε κατι για να υπαρξει επιτελους μια σταθεροτητα στο φορουμ..Τωρα αν ολοι θελουν να γινουν η να μεινουν αντμιν και να βαζουν τον εαυτο τους πανω απο το φορουμ δεν μπορουμε να γινουμε σοβαρο και σταθερο φορουμ..

I solemnly swear that i am up to no good!!!

Proud to be Andromeda's husband♥

Proud to be in Gryffindor!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών
Aberforth Dumbledore
Deputy Minister
Deputy Minister

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Τρι Απρ 19, 2011 1:43 am

Ε,τότε τι να κάνουμε;Ο Ανδρέας Υπουργός Μαγείας,εγώ,ο Χρήστος και η Γωγώ με το ίδιο χρώμα και ο καθένας να έχει από 1 σχολή ή εγώ κι ο Ανδρέας Ministry's Highest officials ή έστω Ministry's High Officials (ο Ανδρέας Minister for Magic και εγώ Adviser to the minister ή κάτι παρόμοιο για να μην θεωρηθεί κλεμμένο) και Schools' Headmasters ο Χρήστος να πάρει το Ντάρμστρανγκ και η Γωγώ το Μπομπατόν;

(εγώ προτιμώ το 2ο πάντως,όχι μόνο επειδή θα είμαι κάτι σαν Υφυπουργός,αλλά επειδή με τόσα που γίνονται αποκλείεται να προλάβω ποτέ να οργανώσω το Νταρμ)

...has led to this:

Severus Snape
Πεμπτοετής
Πεμπτοετής

Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Magical Character
Hogwarts House: Slytherin Slytherin

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Τρι Απρ 19, 2011 2:08 am

Το τημ είναι μεγάλο και τα άτομα που έχουν πρόσβαση στον ΠΔ πολλά.Το καλύτερο είναι 1-2 άντμινς και 2-3 μοντς να τελειώνουμε!
Aberforth Dumbledore
Deputy Minister
Deputy Minister

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Τρι Απρ 19, 2011 2:24 am

Ναι αλλά έτσι θα είμαστε μόνο εγώ κι ο Ανδρέας άντμινς και μοντς όλοι οι υπόλοιποι άντμινς,οπότε 4 άντμινς και 4-5 μοντς γιατί το φόρουμ παρόλο που λειτουργεί περίπου 3 μήνες έχει ανάγκη από αρκετούς μοντερέιτορς...

...has led to this:

Severus Snape
Πεμπτοετής
Πεμπτοετής

Αριθμός μηνυμάτων : 175
Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Τρι Απρ 19, 2011 2:32 am

Δεν έχει..Άμα μπει η κατάλληλη τάξη με 2 θα είμαστε πολύ οκ!
Andromeda Black
Head of D.I.M.C.
Head of D.I.M.C.

Αριθμός μηνυμάτων : 821

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Τρι Απρ 19, 2011 3:33 am

Επειδή η δική μου θέση είναι λίγο πρόβλημα, καθώς είμαι άντμιν αλλά θέλω και να κρατήσω το Μπομπατόν επειδή το ανέπτυξα μόνη μου, και δεν πιστεύω πως πρέπει να βγω ακόμη απο άντμιν επειδή μπορώ να προσφέρω και έχω προσφέρει στο χαριποτερικό κομμάτι του φόρουμ, πρότεινα στον Ραφαήλ και το λέω και εδώ, προς το παρόν να καταργηθούν οι διευθυντες σχολών ( μέχρι να μαζευτουν πολλά μέλη ) και να μείνω αντμιν με αρμοδιότητα την αναπτυξη την οργάνωση και την συνεργασία των 3 σχολών.Ουσιαστικά κάτι σαν το ρανκ του Head of DIMC που υπήρχε παλιότερα.

Τι λέτε οι υπόλοιποι?

Σπόιλερ:

Sirius Black
Head of D.M.L.E.
Head of D.M.L.E.

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Τρι Απρ 19, 2011 3:41 am

Συμφωνω απολυτα με αυτο....
Οι υπολοιποι ομως τι θα ειμαστε?

Rodolphus Lestrange
Hogwarts Headmaster
Hogwarts Headmaster

Αριθμός μηνυμάτων : 1227
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2011

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Τρι Απρ 19, 2011 3:44 am

Εγώ έχω σκεφτεί κάτι αλλά επειδή είναι για θέσεις θα ήθελα να το πω κάπου όπου να μην βλέπουν τα κανονικά μέλη!! Πολύ καλή ιδέα Γωγώ!!

Η αγάπη είναι πόλεμος, ανακωχή, ειρήνη, θάνατος και ζωή, που βασιλεύουν εκ περιτροπής

Sirius Black
Head of D.M.L.E.
Head of D.M.L.E.

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Τρι Απρ 19, 2011 3:45 am

Ξερεις τοτε που θα το πεις Αλεξ..

Rodolphus Lestrange
Hogwarts Headmaster
Hogwarts Headmaster

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Τρι Απρ 19, 2011 3:48 am

Ξέρω και το είπαα!!

Η αγάπη είναι πόλεμος, ανακωχή, ειρήνη, θάνατος και ζωή, που βασιλεύουν εκ περιτροπής

PaNoC
Πεμπτοετής
Πεμπτοετής

Αριθμός μηνυμάτων : 189

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Τρι Απρ 19, 2011 3:57 am

Παιδιά, αν ανοίξουμε τις Σχολές, θα θεωρηθούν κλεμμένες. Ήδη το HarryWorld, έκανε καταγγελία στο PotterLand στην forumotion για κλοπη πενυματικών δικαιωμάτων, κάτι που φυσικά δεν πέτυχε, αλλά με κάθε τρόπο θα προσπαθεί, να μην βάλουμε τις Σχολές, ούτε εμείς, ούτε άλλα φόρουμς. Άρα για να μην μπλέξουμε με forumotion και έχουμε υποθέσεις, λέω να μείνουμε μόνο με το Hogwarts και το Υπουργειο.
Επίσης, ελπίζω το τημ, να μείνει εδώ, και να μην έχουμε αλλά γεγονότα με τις θέσεις ή με τα νέα μέλη του τημ.
Τέλος, ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ.
Andromeda Black
Head of D.I.M.C.
Head of D.I.M.C.

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Τρι Απρ 19, 2011 4:00 am

Οι σχολές δεν είναι ιδέα κανενός φόρουμ ούτε έχει πνευματικά δικαιώματα κανένα φόρουμ.
Είναι δημιουργήματα της Ρόουλινγκ, και αποκλειστικά σε αυτήν ανήκουν τα δικαιώματα.
Δηλαδή πριν το ΧΓ κανένα άλλο φόρουμ σε όλον τον κόσμο δεν είχε σχολές και μόνο το ΧΓ το σκέφτηκε?

Όσο για τα χρώματα, θα αλλάξουν μία τελευταία φορά όταν καταλήξουμε στο τελικό τιμ και βαθμούς.

Σπόιλερ:

Rodolphus Lestrange
Hogwarts Headmaster
Hogwarts Headmaster

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Τρι Απρ 19, 2011 4:00 am

Τώρα συζητάμε για κάτι αλλαγές όσον αφορά τα μέλη του τημ!
Και φυσικά τα χρώματα κάποιων θα αλλάξουν γιατί μάλλον όλοι οι μοντς θα έχουν τα ίδια χρώματα και όλοι οι αντμιν τα ίδια!!

Queen Of Blood
Πεμπτοετής
Πεμπτοετής

Αριθμός μηνυμάτων : 157
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2011

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Τρι Απρ 19, 2011 4:03 am

To θεωρω μεγαλη βλακια επειδη ενα φορουμ εχει σχολες,το ταγμα του φοινικα τους θανατοφαγους κ.λ. να θεωρειτε κλεμμενο......κλεμενο απο ποιον???????????
Η τζοαν δημιουργησε αυον τον κοσμο και εχει βαλει μεσα και ολα οσα ανεφερα παραπανω...αν ηταν μια ξεχωριστη ομαδα που ειχε φτιαξει καποιος και δεν υπηρχε στα βιβλια/ταινιες και το επερνε το αλλο φορουμ τοτε ναι να το καταλαβω αλλα απο την στιγμη που υπαρχουν στα βιβλια τοτε ΔΕΝ ΚΛΕΨΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!
Sirius Black
Head of D.M.L.E.
Head of D.M.L.E.

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Τρι Απρ 19, 2011 4:05 am

Queen Of Blood έγραψε:
To θεωρω μεγαλη βλακια επειδη ενα φορουμ εχει σχολες,το ταγμα του φοινικα τους θανατοφαγους κ.λ. να θεωρειτε κλεμμενο......κλεμενο απο ποιον???????????
Η τζοαν δημιουργησε αυον τον κοσμο και εχει βαλει μεσα και ολα οσα ανεφερα παραπανω...αν ηταν μια ξεχωριστη ομαδα που ειχε φτιαξει καποιος και δεν υπηρχε στα βιβλια/ταινιες και το επερνε το αλλο φορουμ τοτε ναι να το καταλαβω αλλα απο την στιγμη που υπαρχουν στα βιβλια τοτε ΔΕΝ ΚΛΕΨΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!

Με καλυψες απολυτα!!!

Rodolphus Lestrange
Hogwarts Headmaster
Hogwarts Headmaster

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Τρι Απρ 19, 2011 4:05 am

Αυτό είναι αλήθεια!!! Παιδιά όλοι έχουν κάτι κοινό ή παρόμοιο με ένα άλλο φόρουμ!
Εγώ προτείνω οι σχολές να ανοίξουν (όταν είναι έτοιμες) και αυτό για τους θανατοφάγους να το συζητήσουμε!!

PaNoC
Πεμπτοετής
Πεμπτοετής

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Τρι Απρ 19, 2011 4:07 am

Παιδιά θεωρώ πως όλα αυτά τα δερευτερεύονται φόρουμς είναι βασισμένα στο HarryWorld. Οι θέσεις του Υπυοργείου, οι Σχολές, Τα Γραφεία. Τέλος πάντων. Απλώς εγώ πρότεινα αν είναι οι Σχολές να έχουν 1 Διευθυντή και οι 2 Σχολές να έχουν από πάνω τους εναν D.I.M.C.
Sirius Black
Head of D.M.L.E.
Head of D.M.L.E.

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Τρι Απρ 19, 2011 4:09 am

Πανο πριν απο το harryworld υπηρχαν και αλλα φορουμ...Δεν ηταν αυτο το πρωτο..Και τα αλλα φορουμ ειχαν πολλα πραγματα που τα πηρε το harryworld..Ακομα και ο Μαγος του Μηνα δεν ειναι δημιουργια του harryworld..

Queen Of Blood
Πεμπτοετής
Πεμπτοετής

Αριθμός μηνυμάτων : 157
Ημερομηνία εγγραφής : 02/04/2011

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Τρι Απρ 19, 2011 4:12 am

Ναι φυσικα γιατι στα βιβλια δεν ειχε ουτε σχολες ουτε θεσεις του Υπουργιου ουτε τιποτα......τελος παντων δεν ανακατευομαι αλλο,διοτι θα μου αναντιωθουν πολλοι και δεν θελω τιποτα τετοιο...ας αποφασισουν λοιπον οι Αντμιν και οι Μοντ..
PaNoC
Πεμπτοετής
Πεμπτοετής

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Τρι Απρ 19, 2011 4:12 am

Από ό,τι λένε είναι. Ας μην τα διαψέυδουμε όλα ρε. Δε λέω πως όλα είναι δημιουργήματα του ΧΓ, αλλά ας υπάρξει λίγη διαφορά. Όλοι έχουμε Σχολές, όλοι Υπουργείο. Ας ξεχωρίσουμε!
Sirius Black
Head of D.M.L.E.
Head of D.M.L.E.

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Τρι Απρ 19, 2011 4:14 am

Ο Μαγος του Μηνα υπαρχει στην ιστοσελιδα της Ροουλιγκ..Πανε δες το..
Και τι πιο διαφορετικο να κανουμε?Φορουμ για το Χαρι Ποτερ ειμαστε...Δεν θα εχουμε σχολες και υπουργειο και τι θα εχουμε??

PaNoC
Πεμπτοετής
Πεμπτοετής

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Τρι Απρ 19, 2011 4:15 am

Καλά.. Πάω πάσο. drunk
Andromeda Black
Head of D.I.M.C.
Head of D.I.M.C.

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Τρι Απρ 19, 2011 4:15 am

Queen Of Blood έγραψε:
Ναι φυσικα γιατι στα βιβλια δεν ειχε ουτε σχολες ουτε θεσεις του Υπουργιου ουτε τιποτα......τελος παντων δεν ανακατευομαι αλλο,διοτι θα μου αναντιωθουν πολλοι και δεν θελω τιποτα τετοιο...ας αποφασισουν λοιπον οι Αντμιν και οι Μοντ..

Δεν θα σου εναντιωθεί κανείς καλή μου, το τόπικ είναι για να λένε την γνώμη τους όλοι, όχι μόνο το τημ αλλά και τα υπόλοιπα μέλη!!! Wide Smile

Πριν απο το ΧΓ υπήρχαν πολλά άλλα φόρουμ, παγκόσμια κιόλας, που χρησιμοποιούσαν όλα αυτά που αναφέρονται στο ΧΠ.

Σπόιλερ:

Aberforth Dumbledore
Deputy Minister
Deputy Minister

Magical Character

ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!   Τρι Απρ 19, 2011 4:47 am

Και να προσθέσω πως πολλοί εδώ μέσα είμαστε μέλη στο hw κι όμως όλοι συμφωνούμε πως δεν υπάρχει πνευματική ιδιοκτησία.1ον αυτό και 2ον ο Μιχάλης μου είπε πως εάν δεν συμμορφώσουμε τον Ανδρέα* σε 1 εβδομάδα bb HL.Και μου επισημανε ότι η ονομασία είναι κλεμμένη επίσης(HarryWorld,PotterLand)

*Δυστυχώς κατάλαβε πως όλα τα "κλεμμένα" τα δημιούργησε αυτός.

Και μια ερώτηση:ήξερε κανένας σας ότι στο Potterland φτιάχνουν Σοφιστή και τον κάνουν εφημερίδα για όλο το φόρουμ?

...has led to this:

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ~ΠΩΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!
Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Potter's Academy :: Forbidden Corridor :: Καταπακτή και Παγίδα του Σατανά-
Μετάβαση σε: